Szkolenia Zbigniew Szulczyk escuela, szkolenia dla nauczycieli i mediacje warte polecenia

escuela - szkolenia
Zbigniew szulczyk

Prowadzę jako Zbigniew Szulczyk szkolenia dla nauczycieli, oraz mediacje dla uczniów w skłóconych klasach, więc są to rzeczy ważne w każdej szkole i istotne ze względu na funkcjonowanie w szkole. Mediacje prowadzone przez Zbigniew Szulczyk są warte uwagi lub nawet warte zauważenia.

escuela - szkolenia
Zbigniew szulczyk

Zbigniew Szulczyk, Szkolenia dla nauczycieli, mediacje, skonfliktowane klasy, porady prawne, pomoc psychologiczno pedagogiczna, szkolenia nauczycieli; mediacje; prawo

Nazywam się Zbigniew Szulczyk. Jestem nauczycielem, trenerem, prowadzę szkolenia i mediacje. Od 10 lat zajmuję się tym, co jest moją największą pasją, czyli pracą z dziećmi, młodzieżą oraz nauczycielami i rodzicami. Początkiem mojego doświadczenia był trzyletni pobyt w Chile i praca w tamtejszej szkole. Śladem tych latynoamerykańskich początków i zamiłowania do melodii języka hiszpańskiego jest Escuela (jęz. hiszp. Szkoła). To moja autorska przestrzeń, którą stworzyłem, aby móc wspierać szkolne społeczności.

Moje doświadczenie zdobywałem w pracy jako nauczyciel, na wszystkich poziomach edukacji: od przedszkola do liceum. Przez 5 lat prowadziłem warsztaty ogólnorozwojowe dla dzieci od 3 roku życia oraz ich rodziców. Następnie we współpracy z Fundacją Fylion opracowuję szkolenia dla nauczycieli w zakresie prawa i komunikacji, aby skuteczniej wesprzeć ich w coraz bardziej wymagającej pracy.  Ukończyłem studia podyplomowe z psychologii pozytywnej, prawa oświatowego oraz kurs trenerski. W pracy z dziećmi korzystam z wielu technik. Jedną z ulubionych jest bajkoterapia. W ostatnim czasie obszarem moich zainteresowań jest prawo oświatowe, i następujące w nim zmiany, ale najbardziej zaangażowany jestem w zajęcia na temat komunikacji oraz mediacji, z których również prowadzę szkolenia.

Aktualnie jestem nauczycielem matematyki w jednej z warszawskich szkół. Prywatnie pochłania mnie gra na wiolonczeli, taniec i gry planszowe. Moją pracę warsztatową poddaję regularnej superwizji z psychologiem i psychoterapeutą.

szkolenia escuela Zbigniew Szulczyk

Prowadzę szkolenia w zakresie prawa oświatowego i komunikacji i mediacji. Współpracuję z firmą szkoleniową Fundacja Fylion, oraz z Instytutem Edukacji Pozytywnej, który wprowadza mediacje w szkole

mediacje Zbigniew Szulczyk escuela szkolenia

Szkolenia, które prowadzę jako Zbigniew Szulczyk jest warte uwagi, warto zajrzeć do mojej oferty szkoleń oraz szkolenia na temat schematu mediacji w szkole

warte uwagi escuela Zbigniew szkolenia Szulczyk

„aby”, „abym”. „abyśmy”, „abyś”. „abyście”. „acz”. „aczkolwiek”, „albowiem”. „ale”, „aliści”, „bo”, „bowiem”. „bynajmniej”, „choć”. „chociaż”. „chociażby”, „czyli”, „dlatego”. „dodatkowo”, „dopóki”, „dotychczas”, „faktycznie”, „gdy”. szkolenia ZBigniew Szulczyk „gdyż”, „jakkolwiek”. „iż”, „jednak”, „jednakże”. „jeśli”, „kiedy”, „lecz”, „mianowicie”. „mimo”, „np”, „najpierw”. „następnie”, „natomiast”, „ni”, „niemniej”, „niż”, „notabene”, „oczywiście”. „ogółem”, „ostatecznie”. „owszem”, Szkolenia, escuela Zbigniew Szulczyk”podobnie”. „podsumowując”, „pokrótce”, „pomimo”, „ponadto”, „ponieważ”. „poprzednio”, „potem”, „później”, „przecież”, „przeto”, „przynajmniej”. „raczej”, „również”, „rzeczywiście”, „skoro”, „także”, „też”, „toteż”, „tudzież”, „tymczasem”. „wedle”, „według”. „więc”, „właściwie”, „wobec”. „wpierw”, „wprawdzie”, escuela, Zbigniew Szulczyk. „wreszcie”, „wskutek”, „wstępnie”. „wszakże”, „wszelako”, „zamiast”, „zanim”, „zarówno”, „zaś. „zatem”, „zresztą”, „zwłaszcza”, „żeby”, „żebym”. „żebyś”. „żebyście”, „żebyśmy” ]; [ „a konkretnie”, „a propos”. „aby wrocić do rzeczy”, „analogicznie do”, „bacząc na to że”, „bądź co bądź”. „bez wątpienia”, „bez względu”, „biorąc pod uwagę”, „choćby”, „chodzi o to”, „chyba że”.